Média

KONTAKT pro MÉDIA

Klára Csirková, tel. 775 162 898, projekty@imy-sdruzeni.cz 

 

PUSŤ KAČKU 2017

 

Pátý ročník charitativního závodu odstartuje 11. června 2017 v 15 hodin ve vodáckém kanálu Líde Polesné v Českém Vrbném.

Cílem závodu je zapojit všechny ochotné lidi do pomáhání dětem s postižením a autismem a jejich rodinám v jižních Čechách prostřednictvím dvou neziskových organizací: I MY, o.p.s. a APLA Jižní Čechy z.ú.

Kdokoliv si může on-line či na prodejních místech koupit za 50 Kč startovní číslo žluté kačky. Všechny kachničky budou vysypány naráz do vody a prvních 30 čísel vyhraje majitelům zajímavé ceny.

Na místě je připraven  zdarma doprovodný program: lezecká stěna, dětská bubenická show, divadlo, skákací hrad, kreativní dílny, interaktivní hry a další.

Záštitu nad akcí převzal primátor Statutárního města České Budějovice Ing. Jiří Svoboda. Generálními partnery akce jsou Statutární město Č. Budějovice a Nadace Petry a Petra Petrlíkových.

Pořadateli akce jsou organizace APLA JC a I MY.


PUSŤ KAČKU 2016


V roce 2016 kačky vyzávodily Malých kaček závodilo 12. června 2016 více než 1 700 a velkých 52 - vyzávodili jste tak pro děti s postižením a autismem 165 252 Kč! Děkujeme!


 


Generální partner


Partneři bez kterých by to nešlo..